Збірна України розгромлена Німеччиною у першому матчі за Євро-2015

Україна - Німеччина - 0:3 / Фото: ffu.org.ua

"Синьо-жовті" пропустили від Бундестіму три "сухих" м'ячі.

Молодіжна збірна України зазнала розгромної поразки від Німеччини у першому матчі за вихід на чемпіонат Європи-2015.

Гра у Черкасах закінчилася з рахунком 0:3. Проспорт вів онлайн-трансляцію матчу.

Якщо у першому таймі наші футболісти грали на рівних з Бундестімом, то після перерви німці розривали нашу оборону і рахунок міг бути значно більшим.

До першого голу Бундестіму наші провели дві гострих атаки, які не закінчилися ударами. А німці на 35-й хвилині забили. Ляйтнер подав зліва, а Філіпп Хофманн випередив наших захисників і головою розстріляв Коваля.

Другий гол німці забили на контратаці. Ідеальний пас Майєра з центру поля, а Фолланд легко розібрався з Ковалем і відправив м'яч у порожні ворота.

На 79-й хвилині Майєр справа прострілив на Йонаса Хофманна і той ударом в дотик забив третій м'яч у ворота Коваля.

0:3 - гра у Ессені, що відбудеться 14 жовтня, перетворюється на формальність.

U-21: Плей-офф за вихід на Євро-2015