Збірна України скромно обіграла Молдову

Партнери по команді вітають Безуса. / Фото: facebook.com/nsc.olimpiyskiy

Гол Романа Безуса приніс "синьо-жовтим" перемогу на "Олімпійському".

Збірна України провела генеральну репетицію перед стартом у відборі на чемпіонат Європи 2016 року. "Синьо-жовті" скромно перемогли збірну Молдови з рахунком 1:0.

Підопічні Михайла Фоменка влаштували справжній ураган зі стартових хвилин. Едмар вже на 1-й хвилині мав відкривати рахунок, та Ілля Чебану парирував удар нашого хавбека.

Згодом Андрію Ярмоленку міліметрів не вистачило, щоб головою зарядити сферу у ворота суперника.

Далі Олег Гусєв пройшов чотирьох гравців суперника,  а епізод завершити йому не дав голкіпер молдован.

Ярмоленко ще перевірив дальній приціл, який був неточним. А під кінець тайму Гусєв не зміг замкнути шикарний простріл Артема Федецького.

Єдиною загрозою воріт Андрія Пятова став момент Артура Іоніце. "Сімка" збірної Молдови отримав м'яч після провалу української оборони, але на щастя пробив неоковирно.

У другому таймі таки вдалося забити. Роман Безус відгукнувся на простріл Артема Громова.

До цього Ярослав Ракицький зі штрафного струсонув стійку. А потім класні нагоди запороли Євген Макаренко та Артем Федецький.

Під кінець матчу молдавани ледь не зрівняли рахунок - мяч прострибав біля стійки.

Перевірку пройдено, тепер збірну України чекає перше важливе випробування на шляху до Франції - матч проти Словаччини 8-го вересня.

Нагадаємо, збірна України втратила важливих гравців перед стартом відбіркової кампанії Євро-2016.