Збірна України стартує на футзальному Євро-2016

Збірна почне з угорців. / Фото: uefa.com

У фінальному турнірі українці битимуться з угорцями та іспанцями.

4 лютого Збірна України з футзалу починає боротьбу за вихід в 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

Наша команда потрапила до Групи В, де зіграє з командами Угорщини і Іспанії.

Першим суперником "синьо-жовтих" будуть угорці. Підопічні Олександра Косенка зустрічалися з ними в грудні в основному раунді чемпіонату світу, де перемогли з рахунком 5:3.

Українці історично успішно грали проти угорців, яких також здолали в стикових матчах за вихід на Євро-2014.

З іспанцями наші грали куди менш вдало, зазнавши 12 поразок у 12 зустрічах. В тому числі - дві невдачі в товариських зустрічах минулого року і прикрої поразки в доданий час фіналу Євро-2001.

Збірна України двічі грала у фіналах чемпіонату Європи (2001 і 2003), а в 2007, 2010, 2012 і 2014 роках не змогла пройти далі чвертьфіналу.

Цього разу українці намагатимуться зробити крок далі, але цьому може перешкодити велика кількість травм. А головна з них – у найкращого бомбардира команди і відбіркового циклу Миколая Белоцерковця.

Матчі:

4 лютого

22:00 Угорщина - Україна

6 лютого

19:30 Україна - Іспанія

В чвертьфінал виходять дві найсильніші команди кожної із чотирьох груп. Фінальний турнір триває з 2 по 13 лютого.