Збірна України тріумфувала на чемпіонаті Європи з тенісу

Валентина Івахненко© sapronov-tennis.org
Спорт 3 жовтня, 2011, 16:18 1249
Українські тенісистки у віковій категорії 18 років і менше здобули "золото" на чемпіонаті Європи в Іспанії.

Збірна України з тенісу серед дівчат у віковій категорії 18 років і молодше зайняла перше місце на командному чемпіонаті Європи, що завершився в іспанській Ллейді.

У фіналі підопічні Володимира Богданова здолали господарів турніру – збірну Іспанії з рахунком 3:0.

Катерина Козлова виграла у Сілвії Гарсії-Хіменес 6:4, 6:2, а Валентина Івахненко здобула перемогу над Габін Мухуруса-Бланко 0:6, 6:1, 6:4.

У парній зустрічі Софія Ковалець і Катерина Козлова грали проти дуету у складі Пілар Домінгес-Лопес і Сілвії Гарсії-Хіменес. Програвши першу партію на тайбрейку, іспанки відмовилися від продовження боротьби.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами sapronov-tennis.org / В.Л.