Збірна України виграла другий матч на чемпіонаті світу з хокею

У другому турі чемпіонату світу в першому дивізіоні підопічні Сеуканда проекзаменували збірну Нідерландів - 5:1.

Збірна України провела свій другий матч на чемпіонаті світу в Польщі. Підопічні Сеуканда проекзаменували збірну Нідерландів - у підсумку 5:1.

Українці почали гру неквапливо, проте досить швидко відкрили рахунок. На 6-й хвилині Тимченко після передачі Харченка відкрив рахунок. З рахунком 1:0 і завершився перший період.

У другому періоді українці насіли на ворота гостей. У підсумку 26 кидків і 3 шайби. На 32-й хвилині Климентьєв дуже сильним кидком від синьої лінії подвоїв рахунок. Через три хвилини Шафаренко вміло зіграв на добивання після кидка Дяченка. А на 37-й хвилині передачу Литвиненка реалізував Андрій Срюбко. Причому українці грали у меншості.

У третьому періоді нечисленні глядачі побачили мінімум кидків. На 46-й хвилині більшість реазілував Олег Шафаренко, оформивши дубль. А через три хвилини голландцям вдалося забити шайбу престижу: Джеймі Шаафсма реалізував більшість.