Збірна України вийшла на чемпіонат Європи з футзалу

Україна - у фінальній стадії Євро-2016! / Фото: futsal.com.ua

"Синьо-жовті" завершили відбірковий турнір перемогою над азербайджанцями.

Збірна України з футзалу напряму вийшла на чемпіонат Європи 2016 року, який прийматиме Сербія.

У суботу, 21 березня команда Олександра Косенко здобула перемогу над збірною Азербайджану3:2.

Вже на 4-ій хвилині форвард харківського "Локомотива" Микола Білоцерківець забив свій восьмий гол на відбірному турнірі у Баку і вивів українців вперед.

У другій половині Олександр Сорокін класним ударом подвоїв рахунок.

Азербайджанці змінили свого воротаря на п'ятого польового гравця і відіграли один гол.

Та за три хвилини голкіпер нашої команди Євген Іваняк ударом від своїх воріт зробив рахунок 3:1 на нашу користь.

Під кінець матчу азербайджанці також грали в п'ять польових - і на останній хвилині матчу Рафаель дальнім пострілом скоротив відстань до мінімуму (хоча судді у протоколі записали автогол Сергія Журби).

На цьому і завершилося. Україна перемагає 3:2 і їде до Сербії! Азербайджанці ж зіграють у плей-офф за путівку на Євро-2016.

Таким чином, збірна України виграла всі три матчі у відборі на континентальну першість та посіла перше місце у Групі 4. Спершу українці обіграли данців з рахунком 5:2. А у другому турі здолали бельгійців - 9:2.

Тож, у фінальну стадію турніру, крім України, вже вийшли: Росія, Іспанія, Італія (чемпіон), Словенія, Хорватія, Португалія, Сербія (господарі)

У стикових матчах зіграють (кращі команди, що посіли треті місця у групах):  Боснія і Герцеговина, Угорщина, Білорусь, Азербайджан, Чехія, Словаччина, Казахстан, Румунія.

Вони відбудуться 15-22 вересня. А фінальний турнір прийматиме Белград з 2 по 13 лютого 2016 року.