Україна вийшла в плей-офф чемпіонату Європи

Молодіжка не втримала перемогу© ФФУ
Спорт 4 вересня, 2010, 12:05 3474 2
Зігравши внічию з одним із головних суперників по відбору Євро-2011, українська молодіжна збірна гарантувала собі вихід до плей-офф.

Молодіжна збірна України (U-21) у Києві на стадіоні "Оболонь Арена" зіграла внічию 2:2 зі своїми однолітками з Франції та гарантувала собі вихід до плей-офф Чемпіонату Європи.

Українці активно розпочали матч, але у першому таймі глядачі голів не побачили. Натомість у другому українська команда швидко здобула перевагу. Спочатку, на 54-й хвилині, гравець "Волині" Богдан Бутко відкрив рахунок після передачі від дніпропетровця Коноплянки.

На 57-й хвилині Зозуля заробив пенальті, а хвилиною пізніше Ракицький його реалізував. Натомість втримати перевагу, яка фактично гарантувала би їм вихід із групи, українці не змогли.

На 62-й хвилині різницю в рахунку скоротив Бакар, а на 74-й - Рів'єр зрівняв рахунок, замкнувши головою подачу зі штрафного. До кінця матчу команди більше не забивали, й українцям довелося задовольнитися лише одним набраним очком.

Таким чином, українці набрали 15 очок, стільки ж у бельгійців, у французів на три менше. Навіть за умови поразки від словенців у заключному матчі, наша команда матиме перевагу в особистих зустрічах з суперниками, тож її вже можна привітати з перемогою в групі та путівкою до плей-офф.

Україна (U-21) - Франція (U-21) 2:2

Арбітр: Мілорад Мажич (Сербія); асистенти: Мілована Рістіч, Срдан Мілутінович (обидва - Сербія)

Україна: Каніболоцький - Бутко, Кривцов, Ракицький, Селін - Степаненко, Чеснаков (Віценець, 77), Гармаш - Ярмоленко (Лисенко, 90), Коноплянка, Зозуля.

Франція: Ж. Каррасо, Корш'я, Теофіль-Катрен, Янга-Мбіва, Мангал, Капуе, Рів'єр, Гоналон (Марк, 63), Модест (Бьябьяні, 63), Бакар (Кітамбала, 79), Табану.

Попередження: Ракицький, Зозуля - Гоналон, Марк, Капу, Мангала, Каррасо, Корш'я.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Р.К.