Збірна України забила 16 голів у ворота турків

Селезньов забив три м'ячі / Фото: terrikon.com

Товариська гра з молодіжною командою "Антальяспору" закінчилася розгромною перемогою українців.

Національна збірна України провела спаринг з молодіжною командою "Антальяспору", розгромивши турків з рахунком 16:1.

Хет-трік оформив "гірник" Євген Селезньов. По два м'ячі забили динамівці Андрій Шевченко, Артем Мілевський і Андрій Ярмоленко. Шева відкрив рахунок вже на 39-й секунді.

По одному м'ячу у ворота "Антальяспору" забили Олександр Алієв, Марко Девіч, Євген Коноплянка, Денис Гармаш, Сергій Назаренко і Андрій Воронін.

Ще один гол турки забили собі самі. Після прострілу Девіча захисник зрізав м'яч у власні ворота.

Єдиний гол українці пропустили за рахунку 7:0. Трапилося це на 36-й хвилині.

На жаль, пропустив гру Руслан Ротань. Дніпропетровець отримав незначне пошкодження гомілкостопа на тренуванні.

Зазначимо, що керманич збірної Олег Блохін не керував діями своїх футболістів, оскільки відправився у Київ через смерть матері.

Нагадаємо, що збірна України базується у турецькому Белеку, де проходить перша частина збору до чемпіонату Європи.

Контольний матч

Белек. Тренувальне поле готелю Rixos Premium Belek

ЗБІРНА УКРАЇНИ - АНТАЛЬЯСПОР (м) - 16:1

Україна: 1-й тайм - Горяїнов (Бандура, 31), Селін, Михалик, Ракицький, Бутко, Степаненко, Алієв, Ярмоленко, Коноплянка, Шевченко, Девіч;
2-й тайм - Бандура (Коваль, 61), Шевчук, Кучер, Хачеріді, Мандзюк, Гармаш, Назаренко, Воронін, Гусєв, Мілевський, Селезньов

1:0 Андрій Шевченко, 1'
2:0 Андрій Ярмоленко, 7'
3:0 Олександр Алієв, 10' - пенальті
4:0 Андрій Шевченко, 22'
5:0 Євген Коноплянка, 31'
6:0 Андрій Ярмоленко, 32'
7:0 ???, 34' - автогол