Збірна України завоювала 4 нагороди в перший день Всесвітньої Універсіади

Наша команда перебуває на 7-му місці в медальному заліку.

Збірна України виграла чотири медалі в перший день XXIX Всесвітньої літньої Універсіади.

Дві "бронзи" до скарбнички нашої команди принесли фехтувальниця Ксенія Пантелєєва, яка дійшла до півфіналу в індивідуальному турнірі шпажисток, а також дзюдоїст Андрій Колесник у ваговій категорії понад 100 кг. В "малому" фіналі за 3-тє місце Колесник переміг бразильця Руана да Сільву.

Нагадаємо, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики стала срібним призером в командному турнірі.

А перше "золото" Україні приніс віце-чемпіон світу з плавання Михайло Романчук, перемігши у фіналі 400-метрівки вільним стилем.

Таким чином, за підсумками першого змагального дня Україна перебуває на 7-й сходинці турнірної таблиці.

Зазначимо, на Універсіаді Україну представляють 179 спортсменів. Змагання відбуваються з 19 до 30 серпня в тайванському Тайбеї.