Збірна України здобула надважливу перемогу у відборі на Євро-2016

Євген Селезньов забив перший м'яч України у зустрічі проти Македонії. / Фото: Reuters

У Скоп'є команда Михайла Фоменка здобула необхідні 3 очки у матчі з Македонією.

Збірна України здобула дуже важливі три очки у відборі на Євро-2016.

Завдяки голам Селезньова (з пенальті, 59') та Кравця (87') "жовто-сині" здолали на виїзді Македонію – 2:0.

Команда Михайла Фоменка невпевнено відіграла перший тайм, але після перерви українці сильно додали в активності, за що були винагородженні фортуною.

Перший гол став наслідком необережності захисника Жути, який підставив руку у власній штрафній після удару Андрія Ярмоленка.

Другий гол зумовила вдала заміна тренера українців. Свіжий Кравець втік від захисників і послав м'яч поміж ніг Пачовскі.

Тепер у збірної України стало 19 очок після 9 матчів. Команда Фоменка посідає 3 місце в групі та чекає заключного матчу відбору проти Іспанії.

Зазначимо, що головний конкурент "жовто-синіх" команда Словаччини програла свій матч збірній Білорусі - 0:1.