Збірна України здобула першу перемогу при Маркевичу

Збірна України провела перший матч у 2010 році© ФФУ
Спорт 21 травня, 2010, 20:35 3811 7
21 травня національна збірна України провела спаринг з охтирським "Нафтовиком", що виступає в першій українській лізі.

21 травня національна збірна України, яка на базі харківського "Металіста" продовжує готуватися до товариських матчів зі збірними Литви, Румунії та Норвегії, провела спаринг з охтирським "Нафтовиком", що виступає в Першій лізі.

Гра завершилась з рахунком 3:0 на користь збірної України. Голи у складі "жовто-блакитних" забивали: Євген Коноплянка (44-та хвилина), Денис Олійник (51-а хвилина) і Марко Девіч (84-та хвилина).

Збірна України відіграла матч у такому складі:

1-й тайм - Горяїнов (Пятов, 34), Михалик, Чигринський, Кобін, Ощипко, Ротань, Алієв, Коноплянка, Яковенко (Олійник, 3), Шевченко, Мілевський.

2-й тайм - Пятов ( Дикань, 62), Чигринський, Кобін, Русол, Польовий, Федецький, Худоб'як, Девіч, Гусєв, Олійник, Селезньов.

Зазначимо, що на 3-й хвилині новачок збірної Олександр Яковенко потягнув задню поверхню стегна, і вимушений був залишити поле.