Збірна України здобула першу перемогу у відборі на Євро-2016

Україна перемогла Білорусь у важкій грі / Фото: Reuters

У Борисові "синьо-жовті" здолали білорусів з рахунком 2:0, забивши під завісу матчу.

Збірна України здобула першу перемогу у відбірному турнірі на чемпіонат Європи-2016.

У другому турі наші футболісти здобули важку перемогу в Борисові над збірною Білорусі. Гра на "Борисов-Арена" закінчилася з рахунком 0:2. Проспорт вів онлайн-трансляцію матчу Білорусь - Україна.

Гра забувається - результат залишиться! Це про гру у Борисові. Наші футболісти не награли на перемогу, але наприкінці зустрічі допоміг суперник. Красивий автогол Мартиновича приніс три очки для України.

У першому таймі українцям було дуже важко пройти оборонні редути суперника. Гострий удар Зозулі після подачі корнера - це все, що створили українці до перерви.

Білоруси могли забити гол у роздягальню, але П'ятов врятував після удару Філіпенка головою.

У другому таймі білоруси щонайменше чотири рази хапалися за голови біля наших воріт. Головою поруч зі стійкою пробив Мартинович, зі штрафного Кривець пробив у стійку. Потужний удар Драгуна відбив П'ятов. Ще в одному епізоді врятував Хачеріді.

Господарі були ближче до голу і забили. Але у свої ворота. Після подачі Коноплянки зліва Будківський не дістав м'яч, а Мартинович коліном зрізав м'яч у дев'ятку власних воріт.

У господарів був шанс на першій хвилині компенсованого часу, але Філіпенко пробив по горобцях.

А на третій компенсованій хвилині наші втекли у контратаку після корнера, яку ударом по порожніх воротах завершив Сидорчук.

2:0 - не по грі, але перемога в кишені.

12 жовтня у Львові Україна приймає Македонію. Перемога над балканцями теж необхідна.