Збірна України зіграла внічию з Росією

Збірні України і Росії зіграли голів не забили© ФФУ
Спорт 6 травня, 2009, 17:41 1472
Юнацька збірна України в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2009 (U-19), провела спаринг зі збірною Росії.

У середу, 6 травня, на полі тренувальної бази київського "Динамо" у Конча-Заспі юнацька збірна України, яка готується до фінальної частини Євро-2009 (U-19), провела спаринг з командою Росії, який завершився нульвою нічиєю.

Втім, сам перебіг подій на полі аж ніяк не можна назвати миролюбним. Перший тайм проходив у жорсткій боротьбі. Гравці діяли на межі фолу.

Водночас гра йшла на пристойних швидкостях, проте по-справжньому гольових моментів створено так і не було не було.

По перерві українці мали перевагу, і найбільш реальну нагоду втілити її в гол мав у середині другового тайму Сергій Шевчук. Проте його удару бракувало влучності.

Під завісу гри господарі завоювали право на виконання серії кутових та штрафних, проте стандарти в цей день не стали козирем «синьо-жовтих». Відтак − 0:0 у матчі з нашим східним сусідом.

Головний тренер нашої збірної Юрій Мороз загалом залишився задоволений спарингом, адже вдалося перевірити свої сили у грі з досить міцною командою, якою є збірна Росії.

«Ми не зуміли гостро зіграти попереду, а от до претензій до дій в обороні в цілому немає. Думаю, нам вже вдалося сформувати кістяк команди, яка виступатиме у фінальній частині Євро-2009. Проте не приховуватиму, що нам є ще над чим працювати, аби підсилити свою гру», − зазначив керманич збірної України.