"Зеніт", ЦСКА і "Спартак" розгромили суперників у чемпіонаті Росії (відео)

"Зеніт" переміг "Ростов" на виїзді / Фото: fc-zenit.ru

"Зеніт", ЦСКА і "Спартак" знищили своїх суперників у 28-му турі чемпіонату Росії.

Пітерський "Зеніт" і московські ЦСКА та "Спартак" здобули розгромні перемоги у 28-му турі російської Прем'єр-ліги.

Суперник донецького "Шахтаря" у Лізі чемпіонів - "Зеніт" на виїзді впевнено переміг "Ростов" з рахунком 3:1. Відзначилися Данні, Лукович та Бухаров. "Ростов" зумів відіграти один м'яч по перерві – забив Бракамонте.

"Армійці" на виїзді декласували махачкалінський "Анжи"5:3. Ето'о відкрив рахунок на 4-й хвилині. А вже 20 хвилин потому Думбія зрівняв рахунок, а на початку другого тайму збільшив його. Згодом Вагнер Лав довів рахунок до 3:0, а Думбія оформив хет-трик. На 82-й хвилині Дзагоєв забив п'ятий гол у ворота дагестанського клубу. Під кінець гри Анжи зумів скоротити рахунок – дублем відзначився Голєнда.

"Спартак" вдома розтрощив "Томь" 4:0. Голи Сухі, Каюмова і дубль Арі не залишили сибірякам жодних шансів.

"Зеніт" продовжує лідирувати у чемпіонаті, маючи на своєму рахунку 57 очок. На другій сходинці розташовується ЦСКА – 55 очок, третім іде "Динамо" з 51-м очком, яке проведе свій матч 28-го туру у понеділок, 24 жовтня. На четвертому місці знаходиться "Спартак" (49), який може поступитися своєю позицією московському "Локомотиву", у понеділок зустрінеться зі "Спартаком" із Нальчика.