"Зеніт" наблизився до чемпіонського титулу

Спорт 4 листопада, 2007, 01:00 297
Команді з берегів Неви для того, щоб стати чемпіоном Росії, необхідно 11 листопада на виїзді обіграти "Сатурн" з Раменського.

Андрій Аршавін
Гол Андрія Аршавіна приніс перемогу "Зеніту" над ФК "Москва". (Фото - Getty Images)
У суботу 3 листопада в чемпіонаті Росії з футболу відбулися вісім матчів 29-го туру. Лідери першості, пітерський "Зеніт" і московський "Спартак", здобули перемоги, обігравши, відповідно, ФК "Москва" і "Ростов".

Перед останнім туром, який відбудеться 11 листопада, на рахунку "Зеніта" 58 очок, у "Спартака" 56 очок.

У матчі "Зеніта" і ФК "Москва" все вирішив єдиний м'яч, який на 20-й хвилині після чіткої комбінації забив лідер пітерців Андрій Аршавін. Партнери вивели його на удар з десяти метрів, і атакуючий півзахисник господарів поля не залишив шансів голкіперу "городян" Юрію Жевнову.

"Спартак" у матчі з "Ростовом" добився крупної перемоги з рахунком 3:0. У першому таймі ростовчани впевнено діяли в обороні, не дозволивши господарям поля створити явних гольових моментів.

Єдиний м'яч в першій половині зустрічі був забитий на 40-й хвилині в результаті розиграшу штрафного. Капітан червоно-білих Єгор Титов пробіг повз м'яча, а Максим Калиниченко завдав точного удару в кут воріт Романа Геруса.

У другій половині зустрічі спартаківці діяли більш розкуто і забили ще два голи. На 67-й хвилині після передачі Дмитра Торбинського відзначився бразильський форвард господарів поля Веллінтон

На 75-й хвилині схожа комбінація з участю Романа Павлюченка і Дениса Бояринцева завершилася ударом останнього в ближній кут.

Після поразки ФК "Москва" у Санкт-Петербурзі на третє місце вийшов торішній чемпіон країни ЦСКА. Команда Валерія Газзаєва у гостях обіграла краснодарську "Кубань" з рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив опорний півзахисник армійців Євген Алдонін. Тепер на рахунку ЦСКА 50 очок, а у "Москви" залишилося 49 балів.

Чергової поразки зазнав столичний "Локомотив". Команда Анатолія Бишовця з рахунком 1:3 програла в Самарі місцевим "Крильям Совєтов".

У решті зустрічей туру зафіксовані такі результати:
"Динамо" - "Рубін" 0:1, "Амкар" - "Сатурн" 3:1, "Луч-Енергія" - "Спартак" (Нальчик) 2:1, "Томь" - "Хімки"3:1.

В останньому турі зіграють:
"Рубін" - ЦСКА, "Локомотив" - "Кубань", "Хімки" - "Крилья Совєтов", "Спартак" (Нальчик) - "Томь", "Москва" - "Луч-Енергія", "Сатурн" - "Зеніт", "Ростов" - "Амкар", "Спартак" - "Динамо".

Якщо футболістам "Зеніта" вдасться перемогти "Сатурн", вони стануть чемпіонами країни.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.