Спорт 3 вересня, 2007, 11:30 263
У російській прем'єр-лізі настало двовладдя: "Спартак" втратив 2 очки, що дозволило пітерському "Зеніту" їх наздогнати.

Костянтин Зирянов
Автор переможного голу "Зеніта" Костянтин Зирянов (Фото - fc-zenit.ru)
Пітерський "Зеніт" обіграв краснодарську "Кубань" у матчі 23-го туру чемпіонату Росії з футболу з рахунком 1:0. Єдиний гол за десять хвилин до фінального свистка забив півзахисник збірної Росії Костянтин Зирянов, якому допоміг рикошет.

Після цієї перемоги на рахунку команди Діка Адвоката стало 43 очки – стільки ж, скільки у "Спартака", який до цього туру був одноосібним лідером чемпіонату.

У суботу "Спартак" буквально на останній секунді випустив перемогу проти ЦСКА – 1:1. На гол Сантоса Моцарта, забитий на 30-й хвилині з пенальті, відповів армієць Давід Янчик, який вразив ворота суперників на четвертій доданій хвилині.

Таким чином, в активі лідерів зараз 43 очки. На третьому місці закріпився футбольний клуб "Москва", що набрав 39 очок.