"Зеніт" отримав ще один шанс на чемпіонство

Спорт 29 жовтня, 2007, 09:58 257
"Сатурн" звів внічию матч зі "Спартаком", що дозволило "Зеніту" очолити гонку за перемогу в чемпіонаті Росії за 2 тури до його закінчення.

Гравці "Зеніта"
Гравці "Зеніта" Зирянов, Текке та Домінгес. (Фото - fc-zenit.ru)
28 жовтня "Зеніт" переміг "Спартак" з Нальчика з рахунком 3:0 в матчі 28-го туру чемпіонату Росії з футболу. Пітерський клуб набрав 55 очок і вийшов на перше місце в турнірній таблиці.

Всі голи в матчі "Спартак" (Нальчик) - "Зеніт" були забиті в другому таймі. На 56-й хвилині після подачі кутового м'яч відскочив до захисника гостей Ніколаса Ломбертса, який зумів послати м'яч у ворота, незважаючи на скупчення гравців.

У середині тайму "Зеніту" вдалася швидка контратака: перший удар парирував воротар "Спартака", потім м'яч з лінії воріт виніс один із захисників господарів, але атакуючий півзахисник Алехандро Домінгес завдав красивого удару в падінні через себе, який вже ніхто не відбив. Остаточний рахунок (3:0) в компенсований арбітром час встановив Фатіх Текке

Таким чином, "Зеніт" (55 очок) зумів випередити московський "Спартак" (53 очки), який зіграв внічию з "Сатурном" (0:0).

Матч "Сатурн" - "Спартак" проходив з великою перевагою гостей, проте втілити її в гол червоно-білі не змогли, хоча мали для цього багато моментів. В останній стадії атаки гравцям "Спартака" не вистачало влучності. До того ж, в кінцівці спартаківці виглядали фізично втомленими і не змогли організувати штурм воріт Антоніна Кінські

Останніми суперниками "Зеніта" в чемпіонаті Росії-2007 будуть ФК "Москва" (вдома) і "Сатурн" (на виїзді), а "Спартаку" залишилося зіграти з "Ростовом" і "Динамо".

Третє місце посідає ФК "Москва" (49 очок), на четвертому - ЦСКА (47), на п'ятому – "Сатурн" (45).