"Зеніт" розгромив "Порту" у Лізі чемпіонів

"Зеніт" здобув домашню перемогу над "Порту"© AFP
Спорт 28 вересня, 2011, 21:06 2117 2
Дубль Романа Широкова і гол Данні принесли "Зеніту" впевнену перемогу над "Порту".

Пітерський "Зеніт" у більшості розгромив португальський "Порту" з рахунком 3:1 у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів .

Дубль у складі пітерців оформив Роман Широков, забивши по голу у кожному таймі. Ще один гол на рахунку Данні.

Хоча початок гри складався якнайкраще для португальців. Вже на 10-й хвилині Джеймс Родрігес змусив трибуни "Петровського" зойкнути. Халк на правому фланзі залишив у дурнях захисників "Зеніта" і прострілив уздовж воріт, де на дальній стійці Родрігес в дотик відправив м'яч у сітку.

Однак десять хвилин потому "Зеніт" зрівняв рахунок. Віктор Файзулін фантастично прострілив з правого флангу, Елтон невдало вибив м'яч, а першим на добивання встиг Роман Широков.

Після цього пітерці взяли володіння м'яча під свій контроль. До кінця першої половини гри португальцям лише одного разу вдалося створити небезпечний момент біля воріт В'ячеслава Малафєєва. Альваро Перейра потужно пробив під поперечину – воротар "Зеніта" продемонстрував неймовірну реакцію.

Наприкінці тайму Данні мав можливість вивести свою команду вперед. Але після його удару, м'яч пролетів у сантиметрах від стійки.

Відзначимо, що у компенсований час захисник "Порту" Хорхе Фусіле залишив свою команду в меншості, заробивши другу жовту картку.

Другий тайм підопічні Лучано Спаллетті також провели більш активно за свого суперника. У португальців запам'ятався лише надпотужний удар зі штрафного у виконанні Халка.

На 60-й хвилині Олександр Кержаков забив чистий гол, але арбітр зафіксував офсайд. Проте через кілька хвилин у воротах "Порту" вдруге розписався Широков. А згодом Роман додав у свій доробок ще й результативний пас. Він пройшов на правому фланзі і прострілив, але м'яч зрикошетив від захисника "Порту" прямісінько на Данні, який пробив у нижній кут воріт.

Після третього голу "Зеніт" робив на половині поля суперника, що хотів, маючи шанси збільшити свою перевагу, але матч завершився з незмінним рахунком на табло.

У третьому турі "Зеніт" поїде у гості до донецького "Шахтаря", а "Порту" прийматиме вдома кіпрський АПОЕЛ.

Нагадаємо, що у першому турі "Порту" переміг "Шахтар" з рахунком 2:1.