"Зеніт" розім'явся перед матчем з "Шахтарем" (відео)

"Зеніт" розгромив "Волгу" / Фото: fc-zenit.ru

У 29-му турі чемпіонату Росії команда Лучіано Спаллетті обіграла нижньогородську "Волгу" з рахунком 3:0.

Пітерський "Зеніт" провів заключну репетицію перед матчем 4-го туру Ліги чемпіонів проти донецького "Шахтаря".

У матчі 29-го туру чемпіонату Росії команда Лучіано Спаллетті обіграла нижньогородську "Волгу" з рахунком 3:0.

Вже на другій хвилині рахунок відкрив Віктор Файзулін. Перевагу пітерців подвоїв Бухаров на 37-й хвилині. Сємак відмінно вирізав м'яч на хід нападнику, той відірвався від захисника, вибіг сам на сам з голкіпером і з носка відправив м'яч у сітку.

А третій м'яч господарі забили у середині другого тайму. На 67-й хвилині захисник "Волги" збив у штрафному майданчику Бухарова і Данко Лазович реалізував 11-метровий.

У турнірній таблиці "Зеніт" посідає перше місце і випереджає московський ЦСКА на 5 очок.

Нагадаємо, що матч "Зеніт" - "Шахтар" відбудеться 1 листопада. Початок зустрічі - о 19:00 за київським часом. Пряму трансляцію дивіться на каналі "1+1" і на "Проспорті".