"Шахтар" поступився "Зеніту" з рахунком 0:1 і вилетів з Ліги чемпіонів.

ЗЕНІТ (Санкт-Петербург, Росія) - ШАХТАР (Донецьк, Україна) - 1:0

Зеніт: 16. Малафєєв, 2. Анюков, 6. Ломбартс, 14. Губочан, 4. Крішито, 10. Данні (8. Лазович, 85), 15. Широков, 18. Зирянов, 20. Файзулін, 27. Денісов, 9. Бухаров (25. Сємак, 81)

Запасні: 30. Жевнов, 3. Алвеш, 24. Лукович, 17. Розіна, 34. Бистров

Шахтар: 25. Рибка, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук, 22. Мхітарян, 3. Хюбшман, 29. Тейшейра (20. Дуглас Коста, 68), 10. Вілліан, 9. Адріано (17. Селезньов, 77), 11. Едуардо

Запасні: 30. П'ятов, 38. Кривцов, 26. Рац, 15. Степаненко, 31. Дентіньйо

1:0 Ніколас Ломбартс, 46 (Зирянов подав кутовий з лівого флангу на ближню стійку і Ломбартс потужним ударом головою відправив м'яч у ближній кут)

Попередження: Даріо Срна, 23; Вілліан, 52; Луїс Адріано, 66; Ігор Денісов, 74; Данко Лазович, 90+1

Володіння м'ячем: 52% (57%) - 48% (43%)

Підсумки 1 тайму: Протягом усього першого тайму значна ігрова і територіальна перевага була на боці пітерців, які змарнували безліч нагод, проте все ж зуміли відкрити рахунок у матчі вже у компенсований час завдяки голу Ломбартса.

Підсумки матчу: У другому таймі малюнок гри практично не змінився. "Зеніт" продовжував володіти ініціативою, не даючи "гірникам" створити більш-менш небезпечні моменти біля власних воріт.

Ця перемога стала дев'ятью поспіль для "Зеніту" у єврокубках на власному полі. І підопічні Лучано Спаллетті наразі очолюють групу G. Їхнє положення може змінитися після вечірнього поєдинку квартету, в якому АПОЕЛ прийматиме на власному полі "Порту".