"Зеніт" виграв битву лідерів російського футболу (відео)

Футболісти "Зеніта" дякують вболівальникам після перемоги над ЦСКА© fc-zenit.ru
Спорт 8 серпня, 2011, 12:36 1185
Пітерський "Зеніт" впритул наблизився до московського ЦСКА у турнірній таблиці, обігравши "армійців" на їхньому полі.

Діючий чемпіон Росії пітерський "Зеніт" здолав лідера першості московський ЦСКА у центральному матчі 19-го туру російської Прем'єр-ліги. Матч завершився з рахунком 2:0,

Причому, пітерці забили два м'ячі за дві хвилини.

На 54-й хвилині рахунок відкрив нападник "Зеніта" Олександр Кержаков. Після навісу зліва від Доменіка Крішито, Олександр головою поцілив у дальній кут воріт.

Буквально через хвилину пітерці відзначилися вдруге. Данні прийняв м'яч на своїй половині поля, пройшов до штрафного майданчика суперника і вдало віддав на Олександра Анюкова. Захисник "Зеніта" красиво прострілив у ближній кут воріт. Тоді як воротар армійців Ігор Акінфєєв очікував на удар в дальній кут.

ЦСКА намагався знайти шляхи до воріт "Зеніта", але голкіпер гостей В'ячеслав Малафєєв зберіг свої володіння "на замку".

Таким чином, "Зеніт" скоротив відставання від ЦСКА на 2 очки. В активі армійців 41 бал, у "Зеніта" - 39.

Неймовірний промах форварда "Динамо" (відео)