"Зеніт" вийшов у вирішальну кваліфікацію Ліги чемпіонів

"Зеніт" вийшов у вирішальний кваліфікаційний раунд© fc-zenit.ru
Спорт 4 серпня, 2010, 22:41 1797
У третьому кваліфай-раунді "Зеніт" з рахунком 1:0 здолав румунську "Унірю".

Пітерський футбольний клуб "Зеніт" вийшов у четвертий кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів. У матчі-відповіді третього етапу російський клуб переміг румунську "Унірю" з рахунком 1:0. Єдиний гол на 33-й хвилині забив португальський півзахисник Данні.

Пітерці володіли перевагою і могли забити кілька м'ячів, але свою команду неодноразово виручав воротар "Унірі" Гіедрюс Арлаускіс. У сітку воріт румунського клубу м'яч потрапив тільки після удару Данні, який, отримавши передачу від Володимира Бистрова, потужно пробив з центру карного майданчика.

У другій 45-хвилинці підопічні Лучіано Спаллетті перейшли на гру другим номером і ледве не поплатились за це. В кінці матчу румунська команда могла забити такий потрібний гол. Однак для виходу в наступну стадію "Унірі" не вистачило удачі.

Пітерці перемогли "Унірю" за сумою двох зустрічей (1:0) і зіграють у вирішальних матчах за вихід у груповий етап турніру. Нагадаємо, що перший матч "Зеніта" з "Унірею" закінчився внічию (0:0).

Жеребкування четвертого етапу кваліфікаційного раунду пройде 6 серпня. Суперником пітерців може бути й київське "Динамо".