"Зеніт" зберіг відрив від "Спартака"

Спорт 30 вересня, 2007, 10:16 241
Пітерський "Зеніт" обіграв московський ЦСКА з рахунком 2:1 в центральному матчі 25-го туру чемпіонату Росії з футболу.

Фани команди
Архів
Підтримка пітерського "Зеніту" (Фото - fc-zenit.ru)
В Росії в суботу відбувся один з ключових матчів всього чемпіонату. Пітерський "Зеніт" переміг ЦСКА з рахунком 2:1, і ще на крок наблизився до завоювання чемпіонського титулу.

Армійці по ходу матчу діяли гостріше за господарів поля, створили більше небезпечних моментів, але у стадії реалізації успішніше діяли гравці "Зеніту". На 31-й хвилині рахунок в цій грі відкрив нападаючий пітерської команди Павло Погребняк. Він зумів проштовхнути м'яч в сітку воріт Веніаміна Мандрикина після розиграшу кутового.

Телевізійні повтори показали, що перед тим, як м'яч потрапив до Погребняку, захисник "Зеніту" Івіца Кріжанац зіграв рукою, проте данський арбітр Клаус Бо Ларсен цього не помітив.

У другому таймі на полі йшла рівна гра, а в кінцівці матчу команди обмінялися забитими голами. Спочатку після розиграшу штрафного відзначився півзахисник "Зеніту" Ігор Денісов, а потім бразильський нападаючий ЦСКА Вагнер Лав один м'яч відіграв.

Після цієї перемоги на рахунку команди Діка Адвоката стало 49 очок. "Зеніт", як і раніше, випереджає свого основного конкурента у боротьбі за чемпіонський титул, московський "Спартак", на 3 очки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.