"Зеніт" знищив "Динамо" на очах 10 тисяч москвичів (відео)

Воронін і Ко розбиті пітарцями / Фото: fcdynamo.ru

Пітерці забили у ворота Березовського п'ять м'ячів, на що москвичі відповіли одним голом.

У стартовому матчі 35-го туру російської Прем'єр-ліги пітерський "Зеніт" здобув фантастичну перемогу над московським "Динамо". Гра на "Арена-Хімкі" у присутності 10 тисяч глядачів завершилася з рахунком 1:5.

Це був важливий матч у контексті боротьби за золоті медалі. До гри відставання динамівців від пітерців складало 8 очок, тож у випадку перемоги господарів різниця скорочувалася б до 5-ти очок. Однак після цього матчу "Динамо" відстає від "Зеніту" на 11 очок.

Вже до середини тайму москвичі пропустили три м'ячі. На 13-й хвилині рахунок відкрив Крішито, за хвилину перевагу подвоїв Кержаков, а на 24-й хвилині забив Сємак.

Господарі не змогли оговтатися від такого нокдауну, створивши до перерви лиш один момент за участю Андрія Вороніна.

У другому таймі пітерці продовжили диктувати господарям свої умови, але на 71-й хвилині динамівцям вдалося забити. Джуджак навісив зі штрафного, а Кураньї пробив головою у "дев'ятку".

Але пітерці цей гол москвичів відповіли двома. Спочатку пройшла контратака по лівому флангу, Кержаков вискочив з-за спин захисників і головою з восьми метрів переправив м'яч у ворота, а потім Хусті відзначився шикарним прямим ударом зі штрафного.

1:5 - "Зеніт" впевнено йде до золотих медалей. Перевага над ЦСКА складає 9 очок (у армійців 1 гра у запасі).