"Жиліна" розтоптала "Шахтар" на Dubai Cup

"Шахтар" - "Жиліна" - 2:5© shakhtar.com
Спорт 22 січня, 2011, 17:46 4644 8
Антирекордсмен Ліги чемпіонів розгромив команду Мірчи Луческу з рахунком 5:2 - обидва своїх м'ячі "гірники" провели з пенальті.

Донецький "Шахтар" продовжує творити сенсації зі знаком мінус на Dubai Cup. У другому турі "гірники" зазнали нищівної поразки від словацької "Жиліни". Антирекордсмен Ліги чемпіонів розгромив команду Мірчи Луческу з рахунком 5:2. Причому обидва своїх м'ячі "гірники" забили з пенальті.

Рахунок вже на 4-й хвилині відкрив гамбійський легіонер "Жиліни" Момоду Сісей. Нападник обійшов Олександра Кучера, вискочив на рандеву з П'ятовим і переграв його.

На 28-й хвилині Луїс Адріано технічно реалізував призначений арбітром пенальті за фол Майтана на Віценці.

Але на перерву словаки пішли лідерами. На 45-й хвилині футболісти "Жиліни" провели результативну контратаку, яку замкнув Роберт Єж.

На 53-й хвилині після подачі кутового захисники проспали Шоурека і той з кількох метрів влучив у ворота. А ще через дві хвилини Піх втік від захисників і відправив м'яч повз П'ятова.

На 58-й хвилині "гірники" вдруге отримали право на 11-метровий. Печалка збив Луїса Адріано. Цього разу до м'яча підійшов Генріх Мхітарян і "розвів" воротаря і м'яч по різних кутах.

Крапку в матчі на 76-й хвилині поставив Мраз.

3:8 - "Шахтар" з такими показниками забитих і пропущених м'ячів після матчів з чемпіонами Саудівської Аравії і Словаччини займає останнє місце в своїй групі. І тепер зіграє за 5-6 місце Dubai Cup.

Dubai Cup. Груповий етап. 2 матч

Дубай. "Аль-Наср". 280 глядачів
Арбітр: Аль-Мансурі (ОАЕ)

"Шахтар" (Донецк, Україна) – "Жиліна" (Словаччина) – 2:5 (1:2)

Шахтар (1-й тайм): Пятов, Срна (к), Ракицький, Кучер, Рац, Шевчук, Хюбшман, Віценець, Тейшейра, Коста, Жадсон, Адріано
Шахтар (2-й тайм):
П'ятов (Вірт, 66), Срна (к) (Іщенко, 66), Чигринський, Кучер (Чижов, 59), Шевчук (Рац, 53), Хюбшман, Гай, Тейшейра (Морено, 74), Вілліан, Мхітарян, Адріано

Жиліна (1-й тайм): Дубравка, Майтан, Ангеловіч, Єж (к), Печалка, Піх, Мраз, Гергел, Штраба, Шоурек, Сісей
Жиліна (2-й тайм): Дубравка, Шоурек, Мраз, Майтан (Янек, 82), Штраба (Жілак, 60), Піх (Гулдан, 60), Єж (Шкварка, 82), Оравєц, Ангеловіч, Печалка, Полячек

0:1 Момоду Сісей, 4
1:1 Луїс Адріано, 28 - пенальті