Жіноча збірна України вийшла до еліт-раунду ЧЄ-2014

Українські футболістки продовжують боротьбу за чемпіонат Європи. / Фото: Volodymyr Kukhar | Facebook

Українки завершили відбір у Латвії програшем швейцаркам, однак взяли путівку до наступного етапу.

Молодіжна жіноча збірна України (U-19) з футболу пробилася до еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2014 року.

В останньому матчі першого кваліфай-раунду турніру підопічні Наталії Зінченко програли збірній Швейцарії - 0:2.

Суперниці українок забили у кожному з таймів. На 19-й хвилині відзначилася Сандрін Морон. А на 58-й Сабріна Рібо вдало замкнула передачу від партнерки і подвоїла рахунок.

Після цього збірна України дещо вирівняла гру і могла забити гол, але на останньому рубежі надійно діяла Ніколь Штудер.

Таким чином, збірна України посіла друге місце у своїй підгрупі і вийшла в елітний раунд континентальної першості. Матчі пройдуть з 5 по 10 квітня 2014 року.

Нагадаємо, два попередні матчі наші дівчата виграли: розбили Латвію та обіграли представниць Північної Ірландії.