Жиру привітав Ісландію з чудовим виступом на Євро-2016

Олів'є Жиру / Фото: Reuters

Нападник збірної Франції розповів про вихід своєї команди до півфіналу турніру.

Нападник збірної Франції Олів'є Жиру прокоментував вихід команди до півфіналу Євро-2016.

У чвертьфіналі французи здолали Ісландію з рахунком 5:2. Наступним суперником підопічних Дідьє Дешама на турнірі буде Німеччина.

"Ми забили п'ять м'ячів і дуже раді. При цьому двічі пропустили, бо ісландці ніколи не опускають рук. Це рішуча команда, яку хочеться привітати. Вона чудово провела Євро.

Не знаю, чи кращий це мій матч, у мене були й інші хороші ігри. Якщо говорити про великі турніри, можливо, так. Я чудово почувався з перших хвилин. Як правило, ми невдало починали зустрічі, але на цей раз все було інакше, і потрібно продовжувати в тому ж дусі. Ми діяли на піку з перших хвилин і були дуже небезпечні", - розповів Жиру.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у півфіналі турніру за Німеччину не зможуть зіграти два ключових футболісти.