Жубер виграв ЧЄ, не показавши чемпіонського катання

Спорт 23 січня, 2009, 08:43 426
Український фігурист Антон Ковалевський невдало відкатав довільну програму на ЧЄ, опустившись з 13-го на 19-е місце.

В четвер, 22 січня, пройшли виступи у довільній програмі серед чоловіків, які визначили підсумкову розстановку учасників одиночних змагань чемпіонату Європи з фігурного катання.

Француз Бріан Жубер став тільки другим за підсумками виступу у довільній програмі, поступившись першим місцем співвітчизнику Яніку Понсеро, проте за сумою балів, зароблених у двох програмах, саме Жубер став першим.

До срібної нагороди континентальної першості несподівано прорвався італієць Самюель Контесті (народився у Франції), а "бронза" дісталася Кевіну ван дер Перрену, який лише на 0,06 бала випередив Понсеро у загальному заліку.

Минулорічний чемпіон Європи Томаш Вернер, якому довелося відкривати групу найсильніших, зірвав більшість стрибків у програмі і залишився лише шостим.

На жаль, вчора зовсім не вдався виступ українцю Антону Ковалевському. При пустившись багатьох помилок, він впав з 13-го місця, яке посідав після короткої програми, на 19-е.

У змаганнях танцювальних дуетів українці Ганна Задорожнюк Сергій Вербило після виконання обов'язкового танцю піднялись на восьму сходинку загального заліку. Цьому посприяло те, що зі змагань знялися росіяни, чинні чемпіони Європи Оксана Домніна і Максим Шабалін.

Лідирують на чемпіонаті Європи після двох танців чемпіони Росії Яна Хохлова та Сергій Новицький. Ще один український дует Алла Бекназарова/ Володимир Зуєв – тринадцяті.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / uaSport.net / К.К.