Жюстін Енен зазнала поразки!

Спорт 7 липня, 2007, 00:16 262
Французькі тенісисти стали авторами сенсаційних перемог увечері в п’ятницю на Уїмблдонському тенісному турнірі.

Бартолі
Маріон Бартолі - відкриття Уїмблдону-2007
У фіналі Відкритого чемпіонату Великобританії з тенісу в жіночому одиночному розряді суперницею американки Вінус Уїльямс сенсаційно стала француженка Маріон Бартолі

У другому півфінальному матчі п'ятниці Бартолі (18-й номер посіву) грала проти першої ракетки світу бельгійки Жюстін Енен, яка вважалася беззаперечною фавориткою.

Стартовий сет видався передбаченим - 6:1 на користь Енен за 22 хвилини. Потім француженці вдалося нав'язати боротьбу іменитій суперниці і виграти другу партію - 7:5.

Проте справжній шок відчули уболівальники, які зібралися на Центральному корті, під час третього сету. У вирішальній партії Бартолі грала натхненно і дозволила Енен взяти лише один гейм. У результаті 1:6, 7:5, 6:1 на користь Бартолі, яка вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру «Великого шолому».

У фіналі 22-річна француженка гратиме проти Вінус Уїльямс (23-й номер посіву), триразової чемпіонки цього престижного турніру (2000, 2001, 2005 роки). Американка в першому півфіналі перемогла сербку Ану Іванович в двох сетах - 6:2, 6:4.

Що стосується Енен, вона в різні роки вигравала всі турніри серії «Великого шолому», окрім Уїмблдону. Двічі вона була у фіналі, але кожного разу суперниці виявлялися трішки сильнішими. Цього року бельгійці знову не вдалося підкорити Уїмблдон…

Гаске
Рішар Гаске виявив волю до перемоги
Неочікуваний результат приніс останній чвертьфінал в чоловічому розряді. Американець Енді Роддік впевнено виграв перші два сети у француза Рішара Гаске і зробив брейк в третьому сеті.

Здавалося, що перемога вже в кишені у американця, але француз переломив хід поєдинка. Він виграв дві партії на тай-брейках, а у вирішальному п’ятому сеті фортуна посміхнулась саме французу. Гаске переміг – 4:6, 4:6, 7:6, 7:6, 8:6 – і тепер у півфіналі зустрінеться з першою ракеткою світу швейцарцем Роже Федерером.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / К.К.