Зіркова збірна Росії з хокею програла на Олімпіаді

Олександр Овечкін не закинув два булліти© AFP
Спорт 19 лютого, 2010, 10:22 1892 1
Зіркова збірна Росії з хокею поступилася Словаччині на Олімпіаді у Ванкувері.

Збірна Росії з хокею зазнала першої поразки на Олімпіаді-2010. Вранці 19 лютого росіяни поступилися команді Словаччини з рахунком 1:2 по буллітам.

В основний час шайби закинули росіянин Олексій Морозов і словак Маріан Хосса. У затяжній серії буллітів перемогу словакам приніс легендарний Павол Демітра.

Морозов відкрив рахунок на шостій хвилині другого періоду. Після його кидка шайба зачепила гравця збірної Словаччини і влетіла у верхній кут воріт Ярослава Галака. Асистентами Морозова виступили Андрій Марков і Сергій Зінов'єв. Хосса відзначився в середині третього періоду, кидком в дотик завершив комбінацію за участю Павола Демітра і Марцель Хосса.

Перша серія буллітів (по три кидки) завершилася з рахунком 1:1. У словаків шайбу закинув Йожеф Штумпел, у росіян - Олександр Овечкін. Після цього почалася серія до першого гола. У збірній Росії промахи допустили Овечкін (двічі), Ілля Ковальчук та Євген Малкін, у словаків промахнулися Штумпел, Міхал Хандзуш і Маріан Габорік, а потім Демітра забив вирішальний буліт.

Після цієї поразки збірна Росії набрала чотири очки у двох матчах, а Словаччина - два очки. У групі В виступають також Чехія та Латвія, які проведуть свій матч другого туру в ніч на 20 лютого. В даний час у чехів три очки, у латвійців - нуль.

Раніше в ніч на 19 лютого на чоловічому олімпійському хокейному турнірі відбулися два матчі в групі А. Збірна США перемогла Норвегію (6:1), а канадці обіграли Швейцарію з рахунком 3:2 по буллітам.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.