Зламані ворота, коні на газоні: як "Хіберніан" святкував перемогу у Кубку Шотландії

"Хіберніан" вперше за 114 років взяв кубок країни.

Святкувати - так святкувати! Вирішили вболівальники "Хіберніан" після фіналу Кубка Шотландії проти "Рейнджерс" - 3:2.

Глядачі вибігли на поле, зламали ворота, а втихомирювати їх випустили кінну поліцію.

Річ у тім, що востаннє кубок країни "Хіберніан" вигравав аж у 1902 році. Тобто 114 років тому.

У другому таймі "Хіберніан" програвав "Рейнджерс" з рахунком 1:2, а вирішальний гол на останній хвилині забив Девід Грей.

Цікаво, що це третя перемога "хібс" у Кубку. А ось у фінал вони виходили аж 11 разів.

У поточному сезоні шотландського Чемпіоншипа "Хіберніан" виборов право поборотися за підвищення в класі в раунді плей-оф, але в підсумку програв "Фолкерку".