Знай українських героїв: список чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор-2016

© Reuters
Спорт 18 вересня, 03:57 6715
Додати до обраного
Українці-паралімпійці виграли 116 медалей.

17 вересня за бразильським часом Україна завершила виступи на Паралімпійських іграх у Ріо.

Читайте також: Медальний залік Паралімпійських ігор. Україна посіла третє місце

Наша команда здобула 117 медалей: 41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових.

Читайте також: Зустрічаймо переможців: ТСН ініціює акцію-зустріч Паралімпійської збірної України

Знайомтеся з нашими героями:

ЗОЛОТО

Євгеній Богодайко, плавання 100 м на спині

Інна Черняк, дзюдо вагова категорія до 57 кг

Геннадій Бойко, плавання 100 м на спині

Ігор Цвєтов, легка атлетика, 100м

Максим Крипак, плавання 50м вільним стилем

Дмитро Залевський, плавання 100м на спині

Катерина Істоміна, плавання 100м батерфляєм

Ліда Соловйова, пауерліфтинг вагова категорія до 50 кг

Єлизавета Мерешко, плавання 50м вільний стиль

Дмитро Виноградець, плавання 50м на спині

Єгор Дементьєв, велосипедний спорт –трек/гонка переслідування

Максим Крипак, плавання 100 м на спині

Лейля Аджаметова, легка атлетика, 100м

Роман Полянський, академічне веслування, одиночка ASM1x

Єлизавета Мерешко, плавання 100м брасом

Олексій Федина, плавання 100м брасом

Денис Дубров, 200м комплексне плавання

Наталія Косміна, настільний теніс, індивідуальні змагання

Ігор Цвєтов, легка атлетика 200м

Антон Дацко, фехтування на шаблях

Андрій Демчук, фехтування на шаблях

Денис Дубров, плавання 100 м батерфляєм

Василь Ковальчук, стрільба кулькова мішана R5-10m

Єлизавета Мерешко, плавання 400m вільним стилем

Євгеній Богодайко, 200м комплексне плавання

Максим Крипак, плавання 100м вільним стилем

Оксана Зубковська, легка атлетика, стрибки у довжину

Єгор Дементьєв, велосипедний спорт-шосе

Олександр Комаров, Максим Крипак, Богдан Гриненко, Денис Дубров, плавання 4х100 м вільний стиль-34pts

Сергій Кліпперт, плавання 100 м на спині

Анна Стеценко, 50 м вільним стилем

Сергій Ємельянов, параканое

Євгеній Богодайко, плавання, 100м на спині

Максим Крипак, плавання, 400м вільним стилем

Геннадій Бойко, плавання50м на спині

Віктор Дідух, Максим Ніколенко, Михайло Попов, настільний теніс командні змагання гра 1-2 м

Анна Стеценко, плавання 100 м вільним стилем

Футбольна збірна з наслідками ДЦП

Єлизавета Мерешко, плавання 100м вільним стилем

Максим Веракса, плавання 50м вільним стилем

Анна Стеценко, плавання 100м на спині

 

СРІБЛО

Денис Дубров, плавання 100 м брасом

Євгеній Богодайко, плавання 50 м вільним стилем

Ольга Ковальчук, кулькова стрільбя з дистанції 10м

Дмитро Соловей, дзюдо вагова категорія до 73 кг

Ірина Гусєва, дзюдо вагова категорія до 63 кг

Оксана Хруль, плавання 50 м батерфляєм

Анастасія Мисник, метання ядра

Олександр Назаренко, дзюдо вагова категорія 90 кг

Вікторія Савцова, плавання 50м вільний стиль

Ярослав Денисенко, 200 метрів комплексне плавання

Зоя Овсій, метання булави

Вікторія Савцова, плавання, 100м брасом

Максим Крипак, 200м комплексне плавання

Оксана Ботурчук, легка атлетика 200м

Ольга Свідерська, 150м комплексне плавання

Євгеній Богодайко, плавання 50 м батерфляй

Максим Крипак, плавання на 100 м батерфляй

Ганна Стеценко, плавання 400м вільним стилем

Ярослав Денисенко, плавання 400м вільним стилем

Наталія Єзловецька, плавання 400м

Дмитро Виноградець, плавання 50м вільним стилем

Ярина Матло, плавання 100 м на спині

Марія Лафіна, 50м брасом

Наталія Лагутенко, параканое

Денис Дубров, плавання, 400м вільним стилем

Дмитро Виноградець, плавання, 200м вільним стилем

Марія Помазан, легка атлетика, штовхання ядра

Роман Павлик, легка атлетика, 400м

Микола Діброва, штовхання ядра

Богдан Гриненко, плавання 50м вільним стилем

Віктор Смирнов, 200м комплексне плавання

Дмитро Виноградець, 150м комплексне плавання

Ярослав Денисенко, плавання 100м вільним стилем

Вікторія Савцова, плавання 100м вільним стилем

Ярослав Денисенко, плавання 100м на спині

Чоловіча збірна з плавання, естафета

 

БРОНЗА

Ольга Свідерська, плавання 100 м вільним стилем

Оксана Хруль, плавання 100 м на спині

Ярослав Семененко, плавання 100 м на спині

Хорава Давид, дзюдо, вагова категорія 66 кг

Юля Галінська, дзюдо, вагова категорія 48 кг

Руслан Катишев, стрибки в довжину

Роман Данилюк, штовхання ядра

Олександр Косінов, дзюдо вагова категорія 81 кг

Антон Коль, плавання 100м на спині

Сергій Паламарчук, плавання 100м на спині

Ірина Соцька, плавання 100м на спині

Денис Дубров, плавання 50м вільним стилем

Юрій Божинський, Дмитро Виноградець, Андрій Деревінський, Єлизавета Мерешко, Вікторія Савцова, Ольга Свідерська змішана естафета вільним стилем 4х50м

Данило Чуфаров, 200 метрів комплексне плавання

Денис Дубров, плавання 100 м на спині

Дмитро Прудніков, легка атлетика, стрибки у довжину

Дмитро Ванзенко, 200м комплексне плавання

Сергій Паламарчук, плавання200 метрів вільним стилем

Роман Павлик, легка атлетика, стрибки в довжину

Марина Піддубна, плавання 50м вільним стилем

Олег Науменко, фехтування на шпагах

Марина Литовчинко, настільний теніс

Максим Вераска, плавання 100м брас

Євгенія Бреус, фехтування на шпагах

Олексій Денисюк, стрільба кульова Р4 - довільний пістолет, 50 м 60 пострілів, змішана

Олександр Мащенко, плавання 100 м батерфляй

Зоя Овсій, легка атлетика метання диска

Антон Коль, плавання на спині

Сергій Паламарчук, плавання 50м на спині

Ірина Соцька, плавання 50м на спині

Юрій Божинський, 50м вільним стилем

Людмила Даниліна, легка атлетика 1500м

Євгеній Богодайко, плавання 100м вільним стилем

Марина Вербова, плавання 50м на спині

Максим Веракса, плавання 100м вільним стилем

Олександр Комаров, плавання 100м вільним стилем

Ілля Яременко, плавання 50м вільним стилем

Андрій Деревінський, плавання 50м вільним стилем

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 18 вересня, 03:57 6715
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції