Знекровлений "Сокіл" пропускає 9 шайб

Спорт 4 лютого, 2009, 09:27 600
За відсутності гравців основного складу, які вирушили до Латвії захищати честь країни в олімпійському кваліфікаційному турнірі, "Сокіл" зазнав крупної поразки.

У черговому матчі Відкритої першості Росії серед команд Вищої ліги "Сокіл" на виїзді поступився ХК "Бєлгород" з рахунком 5:9.

Початок матчу був за "соколятами", які вже до 7-ї хвилини вели у рахунку - 2:0. Але вже до кінця періоду хокеїсти російського клубу не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед.

Далі у матчі було закинуто ще багато шайб, але поразки "Соколу" уникнути не вдалося.

Київському клубу довелося проводити цей матч без кількох ключових гравців, які у складі збірної України поїхали до Риги виборювати для нашої країни олімпійську путівку.

Лідером дивізіону "Захід" залишився "Дмитров", попри поразку від "Рязані" - 0:1. "Сокіл" йде другим, з відставанням у 3 очки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / К.К.