Знову фінал Федерер – Надаль?

Рафаель Надаль став першим півфіналістом Уїмблдону
Спорт 6 липня, 2007, 18:25 753
Двоє найсильніших тенісистів світу Рафаель Надаль та Роже Федерер зробили ще один крок до фіналу Уїмблдонського тенісного турніру.

Іспанець Рафаель Надаль став першим півфіналістом Уїмблдону після перемоги над чехом Томашом Бердихом. Трьохсетовий матч тривав 2 години 7 хвилин - 7:6, 6:4, 6:2.

У півфіналі Надаля чекає зустріч із сербом Новаком Джоковичем, який у напруженому п'ятисетовому поєдинку здолав опір кіпріота Марка Баґдатіса – 7:6 (7:4), 7:6 (11:9), 6:7(3:7) 4:6, 7:5.

Перша ракетка світу швейцарець Роже Федерер також вийшов у півфінал Уїмблдонського турніру, перегравши іспанця Хуана Карлоса Ферреро з рахунком 7:6, 3:6, 6:1, 6:3.

Наступним суперником швейцарця буде переможець зустрічі між американцем Енді Роддіком і французом Рішаром Гаске.

А тим часом українка Катерина Бондаренко разом із своїм партнером австралійцем Джорданом Керром вийшли до чвертьфіналу змагань у змішаному розряді.

Цікаво, що в матчі третього кола Бондаренко грала проти іншої українки, Тетяни Перебийніс, яка виступала у парі разом із ще одним австралійцем, Полом Хенлі.

Пара Бондаренко/Керр перемогла з рахунком 4:6, 6:4, 6:4.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Советский спорт / К.К.