Знущання над "Динамо" триває

Спорт 8 листопада, 2007, 09:58 467 1
Дебют Лужного на посту керманича "Динамо" вийшов невдалим – в 4-му турі Ліги чемпіонів київський клуб програв у гостях "МЮ" – 0:4.

За два тури до закінчення групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА "Манчестер Юнайтед" забезпечив собі вихід до 1/8 фіналу, перегравши вдома київське "Динамо" з рахунком 4:0.

У свою чергу "Динамо" продовжило серію поразок в груповому етапі ЛЧ. В цілому, за два матчі "МЮ" відвантажив киянам вісім м'ячів, пропустивши лише два…

"Манчестер Юнайтед" здобув переконливу перемогу навіть за відсутності Ріо Фердинанда, Райана Гіггза і Оуена Харгрівза, які одержали день відпочинку.

Перша половина першого тайму пройшла спокійно, за відсутності гольових моментів, а на 31-й хвилині Піке досить несподівано відкрив рахунок. Роналду в своєму стилі подав зі штрафного, а Майкл Каррік влучив м'ячем в Тевеса, від спини якого м'яч відлетів до іспанського захисника, який головою відправив снаряд у ворота киян.

Через шість хвилин Тевес подвоїв перевагу "червоних дияволів" - аргентинець протягнув м'яч зі своєї половини поля, зіграв у "стінку" з Руні і пробив воротаря гостей Олександра Шовковського. Кіпер збірної України дотягнувся до м'яча, але не зумів уберегти команду від пропущеного гола.

Незадовго до перерви Руслан Ротань міг скоротити різницю в рахунку, але його підвела неточність. Фергюсон в перерві випустив на заміну Ван дер Сару Томаша Кущака. Резервний голкіпер тут же проявив себе у всій красі, відбивши прицільний постріл Діого Рінкона.

Гра була відкритою, і гольові моменти виникали біля обох воріт. У манкуніанців приціл збився у Тевеса, який до того моменту вже цілком міг оформити хет-трик.

У свою чергу, українці могли розраховувати на успіх, коли Рінкон не встиг до навісної передачі Мар'яна Марковича. Згодом Кущак врятував свою команду після удару Тіберіу Гіоане.

Руні примусив арбітра втретє вказати на центр поля на 76-й хвилині, коли він замкнув передачу Нані. Ну а в кінцівці зустрічі до непристойного рахунок довів Роналду, який вразив дальній кут воріт Шовковського крученим ударом.

Тепер "Динамо" може розраховувати лише на третє місце в групі F, що, звичайно, не може радувати Лужного, який, будучи гравцем, доходив з киянами до півфіналу найпрестижнішого турніру континенту в 1999 році.

Тим часом, дружина Фергюсона проводить найвдалішу кампанію в Лізі за останні п'ять років і по праву є одним з головних претендентів на Кубок європейських чемпіонів.

ЛЧ: "МЮ" - "Динамо"

Спорт 8 листопада, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / К.К.
  • 8 листопада, 13:13 Згоден 0 Не згоден 0 "на 31-й хвилині Піке досить несподівано відкрив рахунок". А потім досить несподівано динамівці пропустили ще 3 банки. Та й взагалі всі ці розгроми, антирекорди та регулярні виліти з єврокубків надто вже несподівані. Пане редактор, ви хоч читаєте статті, які пишуть ваші підлеглі??? відповісти цитувати Дякуємоспам