Золото залишилось недосяжним

Спорт 5 листопада, 2007, 12:40 267
Українці Василь Ломаченко та В'ячеслав Глазков програли фінальні поєдинки на чемпіонаті світу з боксу, що завершився у Чикаго.

Селімов - Ломаченко
Фінальний бій у ваговій категорії до 57 кг між росіянином альбертом Селімовим (праворуч) та українцем Василем Ломаченком.
Минулими вихідними в Чикаго завершився чемпіонат світу з боксу, на якому українська збірна завоювала дві срібні і одну бронзову медалі. Всього ж національна команда з боксу отримала чотири олімпійські ліцензії.

Обидва українця, що виступали у фіналі, програли свої поєдинки. У ваговій категорії до 57 кг Василь Ломаченко поступився росіянину Альберту Селімову - 11:16. А у вазі понад 91 кг италієць Роберто Камарелле переміг В'ячеслава Глазкова - 24:14.

Сергій Дерев'янченко в півфіналі зазнав поразки від росіянина Матвія Коробова.

У загальному заліку команда України розділила 8-9 місце із збірною Таїланда. А перше загальнокомандне місце посіла збірна Росії, яка завоювала вісім медалей різного ґатунку - 3 золоті, 3 срібні і 2 бронзові.

Другими стали італійці (2-1-1), третіми – американці (2-0-0). Золоті медалі також зуміли завоювати боксери з Китаю, Великобританії, Казахстану та Узбекистану.

Каммарелле - Глазков
Фінальний бій між італійцем Роберто Каммарелле (праворуч) та українцем В'ячеславом Глазковим.