"Зоря" розгромила "Волинь" і вперше в історії вийшла до півфіналу Кубка України

"Зоря" - "Волинь" / Фото: ФК Зоря

У матчі-відповіді луганчани обіграли суперника з рахунком 5:0.

Луганська "Зоря" обіграла "Волинь" у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України.

Підопічні Юрія Вернидуба без проблем впоралися із суперником з рахунком 5:0. Перша зустріч команд завершилася з рахунком 1:1.

Перший гол на свій рахунок записав Артем Гордієнко на 21-й хвилині. Спочатку взяття воріт не зарахували, але потім головний арбітр порадився з лінійним і той підказав, що офсайду не було.

Другий гол за "Зорю" провів Іван Петряк на 50-й хвилині зустрічі. Після флангового прострілу він легко обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота. Потім дублем відзначився Олександр Караваєв, він забив на 77-й і 87-й хвилинах. Крапку в матчі поставив Євген Опанасенко на 91-й хвилині.

"Волинь" завершувала матч у меншості. В кінці першого тайму на 41-й хвилині другу жовту заробив Міха Горопєвшек, а на 84-й хвилині за повторне порушення правил з поля був вилучений Івіца Жуніч.

Зазначимо, що це перший вихід луганчан у півфінал Кубка України.

Нагадаємо, раніше туди пробився донецький "Шахтар".