Підопічні Юрія Вернидуба не побачили суперника в Запоріжжі.

У Запоріжжі відбувся поєдинок 11 туру української Прем'єр-ліги "Зоря" - "Волинь".

Номінальні господарі поля переграли суперника з рахунком 2:0.

ЗОРЯ – ВОЛИНЬ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Обидва голи підопічні Юрія Вернидуба забили в першому таймі.

На 39-й хвилині після пасу Джаби Ліпартії забив Владислав Кулач, а на 42-й хвилині пенальті реалізував Рафаель Форстер.

Завдяки цій вікторії "Зоря" піднялася на 2 місце в турнірній таблиці УПЛ з 23 набраними очками. "Динамо" опустилося на 3 позицію, однак має гру в запасі з "Чорноморцем".

Зоря - Волинь - 2:0. Відео матчу

Спорт 15 жовтня, 19:06
Чемпіонат України 2016/2017. Зоря - Волинь - 2:0. Відео ключових моментів і голів матчу.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.