"Зоря" здобула першу перемогу в чемпіонаті (відео)

Герой матчу - Максим Білий© zarya-lugansk.com
Спорт 23 липня, 2011, 01:15 2004
Луганська "Зоря" виграла перший матч у чемпіонаті України, перемігши вдома "Олександрію".

Луганська "Зоря" здобула перші три очки у Прем'єр-лізі, здолавши вдома дебютанта чемпіонату "Олександрію" з рахунком 2:0.

Початок матчу, який, до речі, відкрив програму третього туру чемпіонату України, пройшов з перевагою господарів, але небезпечні моменти можна було перерахувати на пальцях однієї руки.

Боротьба між командами точилася в основному в центрі поля. Футболісти дуже рідко навідувалися до штрафного майданчика суперника, намагаючись не ризикувати.

Під завершення першої 45-хвилинки команди обмінялися гострими моментами. Спершу ледь не забили господарі. Максим Білий після розіграшу кутового пробив у поперечину.

Гості відповіли двома нереалізованими шансами. Спочатку В'ячеслав Шевченко не влучив у порожні ворота. А у компенсований час першого тайму Ігор Шуховцев грубо помилився, взявши в руки м'яч після передачі назад від свого захисника. Давід Таргамадзе внаслідок розіграшу вільного удару спрямував м'яч у стійку воріт.

У другому таймі "Зоря" спромоглася за три хвилини вирішити долю матчу, хоча могла пропустити в дебюті тайму. Однак Тауфік Салхі змарнував вихід віч-на-віч з Шуховцевим.

Нарешті, на 69-й хвилині Сергій Сілюк відібрав м'яч у центрі поля, скинувши його на Максима Білого. Той пройшов двохзахисників, увірвався в штрафний майданчик і завдав невідпорного удару у ближню "дев'ятку".

Через три хвилини вже Білий віддав хороший пас на Сілюка, який скористався провалом в обороні суперника.

Надалі футбол носив відкритий характер, але підсумок зустрічі вже не підлягав сумнівам.

2:0 - "Зоря" набрала перші очки у чемпіонаті і потіснила "Олександрію" в турнірній таблиці.