ЗТР ніяк не може перемогти у Лізі чемпіонів

Спорт 17 жовтня, 2008, 15:18 684
У третьому турі групи F гандбольної Ліги чемпіонів найсильніший український клуб на виїзді відчутно програв німецькому "Фленсбургу".

У матчі гандбольної Ліги чемпіонів між німецьким "Фленсбургом" та українським ЗТР, господарі майданчика не стали відкладати справу у довгий ящик і з перших же хвилин показали, хто у цьому матчі фаворит. Після третини першого періоду запорізькі гандболісти горіли – 3:9.

Далі перевага німецького "Фленсбурга" тільки збільшувалася. На перерву суперники пішли за рахунку 20:8 на користь господарів, а фінальна сирена зафіксувала ще значнішу перевагу німців – 38:20.

Таким чином, чемпіон України зазнав у Лізі чемпіонів третьої поразки у трьох зіграних матчах. Нагадаємо, що у стартовій виїзній грі проти ісландського "Хаукара" ЗТР, виграючи після першого тайму 4 м'ячі, примудрився програти з мінімальним рахунком – 25:26.

У другому турі українські гандболісти вже у рідних стінах за підтримки двох з половиною тисяч глядачів поступилися угорському "Везпрему" – 25:32.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами АМИ Новости-Украина / К.К.