Президент "Оболоні": наша команда для українців

Олександр Слободян переконаний, що "Оболонь" може рости за рахунок молодих резервів, які є і в клубі, і в українському футболі.

Президент столичної "Оболоні" Олександр Слободян заявив, що філософія пивоварпів – це команда, укомплектована виключно з українських футболістів.

"Ми національна компанія, і було б якось дивно, якби ми комплектувалися гравцями з африканських чи азіатських країн. Нас би, можливо, не дуже-то розуміли", - поділився Слободян.

За словами боса "Оболоні", йому пропонували гравців юнацької збірної Гани (U-19), які стали чемпіонами світу, але він відмовився.

"У нас багато своїх молодих гравців, які шукають своє місце у великому футболі. Потім, ми клуб, який будується. Нам потрібно ще добудовувати стадіон, зводити готель на базі, де у нас прекрасні тренувальні поля. Потрібно ще покращувати матеріально-технічну базу спортивної школи, тому що наші діти грають на дуже поганих полях. І влада міста і району не турбуються про дитячий футбол і школу"Зміна". Думаю, у керівництва нашої компанії повинні коли-небудь дійти руки ще й до дитячого футболу. Наша команда не має багато грошей, але в неї достатньо коштів, щоб розвиватися, і, думаю, рости за рахунок резервів, які є і в клубі, і в українському футболі", - підсумував Слободян.

Читайте також:

"Оболонь" очолить колишній футболіст "Динамо"

Тренер "Оболоні" подав у відставку після чергової поразки

Блохін і Бєланов створили футбольну школу в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: