Карякін: не шкодую, що проміняв Україну на Росію

Лідер команди Росія-1 Сергій Карякін поділився очікуваннями перед майбутнім матчем з Україною на шаховій Олімпіаді.

Один з найкращих шахістів світу екс-українець Сергій Карякін нині успішно представляє першу російську команду на 39-й шаховій Олімпіаді у Ханти-Мансійську.

У сьомому турі Росія-1 зустрінеться з Україною, яка є лідером змагань. Росіяни відстають від українців на одне очко, тому цей матч буде чи не вирішальним для визначення майбутнього переможця Олімпіади.

Карякін приніс перемогу першій російській команді над збірною Росія-2 у шостому турі змагань, а після своєї партії Сергій поділився очікуваннями щодо майбутнього матчу з Україною.

- Україна, за яку ви могли б грати, зараз лідирує на Олімпіаді. Не шкодуєте, що змінили громадянство?
- Ні, в жодному випадку. У нас чудова команда. У мене з усіма українськими гросмейстерами відмінні відносини. 30 вересня має бути зустріч, яка може вирішити долю золотих медалей. Ось це буде битва. І тут вже не до дружби. На нас чекає важке випробування, і дуже сподіваюся, що ми зможемо перемогти.

- Ми впевнені, що тренери виставлять вас на матч з Україною?
- Це вирішиться перед самим початком поєдинку на зборах команди. Дуже хочу зіграти, відчуваю зараз себе чудово і перебуваю у відмінній формі.

- Ну і як це, працювати з кращими гросмейстерами Росії, які входять у "двадцятку" найкращих шахістів світу?
- Просто чудово. Всі один одного підтримують, діляться свіжими ідеями. Відчувається, що робимо одну справу. Працювати в такій атмосфері одне задоволення.

- Як вам організація Олімпіади?
- Все з приставкою "супер". Я був вже до цього в Ханти-Мансійську. І тоді було дуже холодно. А зараз все просто чудово. Навіть нема до чого причепитися.

Читайте також:

Україна вийшла на перше місце на шаховій Олімпіаді

Українки програли росіянкам на шаховій Олімпіаді

Українка виграла чемпіонат світу з шахів

Залиште свій коментар

Наступна публікація