10-й етап "Вуельти" виграв Меньшов

Росіянин Денис Меньшов, вигравши 10-й етап "Вуельти", закріпив лідерство у генеральній класифікації велобагатоденки.

Денис Меньшов
AFP
За перемогу на 10-у етапі "Вуельти" Денис Меньшов отримав гідну винагороду...
Під час найпротяжніщого етапу "Вуельти", що відбувся у понеділок, безліч гонщиків побувала в авангарді гонки, але за три кілометри до фінішу пелотон зібрався воєдино. 

Найцікавіше дійство розвернулося в ендшпілі гонки, яка проходила між Бенаске і Андоррою. Завершальний відрізок етапу гонщикам довелося підійматися на вершину першої категорії і там же фінішувати. 

Гонщики "Рабобанка" і "Сі-Ес-Сі" здорово вели своїх лідерів – Дениса Меньшова, що очолює генеральну класифікацію, і Карлоса Састре. Причому, обидві команди працювали однаково добре, і росіянин з іспанцем розіграли перемогу на даному етапі в очній баталії. 

Денис на останніх декількох сотнях метрів виявився трохи свіжішим і навіть, можна сказати, трохи впертішим, обігнавши одного з своїх головних суперників практично у фінішному створі. Друге місце залишилося за Кейделем Евансом, третім до фінішу радості місцевих уболівальників дійшов іспанець Самуель Санчес

У загальному заліку Денис зберіг за собою лідерство, а Володимир Єфімкин з "Кас д'Епарнь" залишився другим. Састре з відставанням в 3.02 хвилини займає четверте місце.
Тепер "Вуельта" бере перший вихідний. Продовжиться велобагатоденка 12 вересня, коли пелотон продовжить свій шлях від містечка Оропеса дель Мар до Альгемеси.

ВідеоРосіянин Меньшов лідирує на "Вуельті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: