17-річна красуня-чемпіонка. Що постить в Instagram Дар’я Білодід

Білодід мріє про олімпійську медаль та прагне стати спортивним журналістом.

17-річна українська дзюдоїстка Дар’я Білодід переписала історію українського спорту.

Вона стала першою, хто виграв "золото" на чемпіонаті світу з дзюдо. Нагороду Дар’я завоювала 20 вересня у Баку, перемігши у ваговій категорії до 48 кг чемпіонку світу Фуну Тонакі з Японії.

Крім того, Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу. На момент завоювання "золота" українці виповнилося 17 років і 345 днів. Раніше рекорд належав японці Ріоко Тані (18 років і 27 днів).

ТСН Проспорт знайомить вас з нашою юною красунею-чемпіонкою.

Дар’я народилася у сім’ї дзюдоїстів Геннадія Білодіда та Світлани Кузнєцової. Батьки і стали її тренерами.

"Зі мною мама виходить на змаганнях секундувати, я повинна її обов'язково поцілувати багато разів. Мама - як мій талісман, який я повинна поцілувати, обійняти, і мені стане легше", - ділилася Білодід в одному з інтерв’ю.

Дар’я більше схожа на модель, ніж на представницю єдиноборств. Дівчині постійно пропонують піти в модельне агентство, проте її тато проти.

За словами спортсменки, вона любить слухати "Океан Ельзи" та цікавиться спортивною журналістикою, яку хоче зробити своєю професією.

Після тріумфу на чемпіонаті Європи у Варшаві минулого року, Дар’я зізналася, що її головна ціль – олімпійська медаль. І українка впевнено крокує до мети.