300 днів до Євро-2012: як Україна готується до чемпіонату

Підготовка України до Євро-2012 виходить на завершальний етап. До чемпіонату залишилось 300 днів.

За 300 днів до початку масштабного футбольного свята в Україні – Євро-2012, - залишається ще вдосталь роботи, однак найголовніше вже зроблено.

Адже протягом останніх півтора роки Україна приголомшила увесь світ темпами підготовки до чемпіонату Європи 2012 року. Наразі країна утримує максимальні темпи підготовки, яка наближається до завершення.

Так за рік до старту турніру, 8 червня, УЄФА оцінила ступінь готовності країни у 80 відсотків.

Ні президент Європейського футбольного союзу Мішель Платіні, ні генсек організації Джанні Інфантіно не бачать жодного критичного об'єкту.

В той же час Ввіце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков зізнався, що дякувати за успішну роботу треба менеджменту і будівельникам, які працювали на об'єктах вдень і вночі за будь-якої погоди.

"Хочу подякувати всім українським будівельникам та інженерам, які зробили неможливе в 2010-му році. Не хотілось би, щоб будівельники працювали на рівні подвигу, тим не менше, цей рік був саме таким.

Сьогодні в українського уряду нема жодного серйозного ризику, який міг поставити під сумнів не те, що турнір, а хоча б найменшу складову турніру. Все буде готове чітко в терміни, встановлені УЄФА", – заявив Колесніков.

Стадіони

НСК "Олімпійський"

Станом на серпень 2011 року стадіон готовий приблизно на 90%. На конструкцію даху натягнуто 25% мембрани, змонтовано 20 тисяч сидінь, розпочались газонні роботи, повним ходом йде внутрішнє оздоблення приміщень.

Львівський стадіон

На сьогодні адміністративний корпус арени готовий вже близько на 90%. У вересні плануюється повністю закінчити дах арени і почати роботу над футбольним полем. Загальна готовність арени – 75%.

У жовтні Україна обіцяє здати в експлуатацію ці дві арени. Після цього готовим буде повний комплект стадіонної інфраструктури. Адже "Донбас-Арена" у Донецьку та ОСК "Металіст" в Харкові, що будувались за приватні кошти, були здані в експлуатацію ще в 2009 році.

Аеропорти

У Борисполі готовність терміналу "D" становить 60%, готовність реконструйованого "В" – 90%, термінал "F" зданий минулого року.

У Львівському аеропорту тривають роботи з будівництва пасажирського терміналу (готовність – 65%) та реконструкції злітно-посадкової смуги (готовність – 49%), зовнішніх інженерних мереж – 13%.

У грудні повністю завершиться будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту в Донецьку. Також до кінця року будуть готові й нові ЗПС та аеро-диспетчерська вежа.

У четвертому кварталі закінчиться реконструкція МА "Харків".

Готелі і дороги

Завдяки приватним інвестиціям вже побудовано до 70 готелів.

Щодо доріг, лише цього року в Україні відремонтують і побудують 1,2 тис. км автошляхів. Загалом країна планує оновити до Євро-2012 1,7 тис. км. Експерти Нацагенства Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект) оцінюють загальний стан готовності доріг до чемпіонату – 70%.

Читайте також:

Заяєв: на Євро-2012 збірна України порве всіх

Київ і Донецьк лідирують у підготовці доріг до Євро-2012

Названо дату відкриття стадіону до Євро-2012 у Львові

УЄФА: Євро-2012 принесе Україні величезні дивіденди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: