6 м'ячів у Талліні. "Атлетіко" обіграв "Реал" у Суперкубку УЄФА

Команда Дієго Сімеоне розібралася із земляками в овертаймі.

"Атлетіко" втретє в історії виграв Суперкубок УЄФА. В естонському Талліні "матрацники" обіграли "Реал" з рахунком 4:2. Основний час завершився внічию 2:2, а в овертаймі "Атлетіко" двічі забив.

Уже на 1-й хвилині "Атлетіко" повів у рахунку завдяки класному удару Дієго Кости з гострого кута.

"Реал" відігрався на 27-й зусиллями Каріма Бензема, який головою замкнув подачу Гарета Бейла на дальній стійці.

На 63-й хвилині Хуанфран зіграв рукою у власному штрафному, арбітр призначив пенальті, який реалізував Серхіо Рамос.

Але Коста повернув "матрацників" у гру, оформивши дубль на 79-й хвилині.

В овертаймі "Атлетіко" двічі забив за перші 15 хвилин. Сауль блискучим ударом увігнав м'яч у сітку на 98-й хвилині.

А на 104-й Коке зробив рахунок 4:2 після крутого пасу Вітоло.

Зазначимо, це перший офіційний матч для нового тренера "Реала" Хулена Лопетегі, який у міжсезоння замінив Зінедіна Зідана.

Нагадаємо, "Атлетіко" вигравав Суперкубок УЄФА  в 2010 і 2012 роках.