Абрамович хоче продати "Челсі" арабам

Роман Абрамович, який володіє англійським футбольним клубом "Челсі", може продати його одній з держав Персидської затоки.

Роман Абрамович, який володіє англійським футбольним клубом "Челсі", може продати його одній з держав Персидської затоки. Про це говориться на сайті британського видання Sunday Times.

Як повідомили газеті джерела в арабських країнах, представники Абрамовича недавно їздили до Саудівської Аравії і ОАЕ з метою "прозондувати грунт" на інтерес арабів до ФК "Челсі". Одна із зустрічей була проведена з представниками саудівської королівської сім'ї, проте інформації про те, чи зацікавився хто-небудь пропозицією представників Абрамовича, немає.

"Команда Абрамовича була на Близькому Сході, намагаючись з'ясувати, який інтерес там є в покупці клубу", - цитує газета слова свого джерела.

Проте виконавчий директор "Челсі" Пітер Кеньон спростував інформацію про намір російського мільярдера, який "влив" в клуб величезну суму грошей, продати ФК, і назвав її "просто маренням".

З моменту придбання "Челсі" в 2003 році, Абрамович витратив на футбольний клуб сотні мільйонів фунтів стерлінгів. За декілька останніх років він не лише покрив величезні борги клубу, але і вклав значні кошти в придбання нових гравців і розвиток інфраструктури клубу.

Відомо, що лондонська команда доки не приносить її власникові прибуктів. При цьому британські ЗМІ вважають, що "Челсі" для Абрамовича всього лише хобі, а не "ділове вкладення".

За даними Sunday Times, експерти якого ведуть Sunday Times Rich List, щорічний список найбагатших жителів Великобританії, статок Абрамовича скоротився в результаті фінансової кризи на три мільярди фунтів стерлінгів, до 8,5 мільярдів.

Раніше вже з'являлась інформація про те, що світова фінансова криза може змусити Романа Абрамовича продати футбольний клуб "Челсі". У статті під назвою "Що продасть Роман Абрамович – свою яхту або "Челсі" в німецькому журналі Bild мовиться про те, що один з найбагатших людей у світі лише за кілька тижнів пережив справжній фінансовий крах.

Читайте  також:
"Челсі" розгромлений у Манчестері
Абрамович почав економити на собі коханому
Жителі Латвії пропонують Абрамовичу купити їхню країну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: