Абрамовича призначать відповідальним за футбол у Росії

При Російському футбольному союзі (РФС) може бути створена опікунська рада, яку очолить Роман Абрамович.

Керівництво Росії має намір доручити великому бізнесу контроль над інвестиціями в спорт. Першим ділом візьмуться за футбол. При Російському футбольному союзі (РФС) може бути створена опікунська рада, яку очолить мільярдер і власник футбольного клубу "Челсі" Роман Абрамович.

У опікунську раду також можуть увійти голова правління "Газпрому" Олексій Міллер, президент РЖД Володимир Якунін і співвласник "Кузбассразрезугля" Андрій Бокарьов.

Кандидатами на входження в опікунську раду є віце-президент "Лукойла" Леонід Федун, який є основним акціонером московського "Спартака", і власника ЦСКА Євгеній Гінер.

Опції опікунської ради поки неясні. За словами високопоставленого члена "Єдиної Росії", мета створення нового органу - підвищення ефективності витрачання коштів, що виділяються на розвиток спорту.

Новий орган може бути створено тільки після проведення позачергової конференції РФС, яка внесе зміни до статуту організації. Така конференція може бути проведена не раніше травня 2010 року.

До того ж, піклувальні ради можуть бути створені і в інших спортивних федераціях. Рекомендація створити такі органи може бути дана 26 березня в Сочі на нараді по спорту, присвяченій підсумкам Олімпійських ігор 2010 року в Ванкувері.

Зазначимо, що представники потенційних членів опікунської ради, а також прес-аташе РФС Андрій Малосолов, заявили, що їм невідомо про плани створення нового органу при РФС.

Читайте також:

Абрамович провів екстрені збори з футболістами "Челсі"

Абрамович зменшить зарплати футболістам "Челсі"

Абрамович врятував шлюб футболіста "Челсі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: