Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Родченкова: Мутко сказав проколоти пробірку з аналізами українця, щоб переміг росіянин

Допінговий скандал за участю Росії набирає обертів.

Адвокат колишнього глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова Джим Волден розповів про деякі подробиці, які виникли після спілкування його клієнта з віце-прем'єр міністром Росії Віталієм Мутком.

Він розповів про деякі махінації під час Олімпіади-2014, яка проходила в Сочі.

"Можу сказати, що це основна тема показань Родченкова, які були представлені комісії Шміда на 50 сторінках. Є багато доказів, які я міг би довести до вашого відома. Наприклад, Родченков провів три зустрічі з Мутком в Сочі-2014. Я так зрозумів, Мутко розглядав можливість залишити сочинську лабораторію і після ігор.

Зустріч проходила в приміщенні з закритим доступом, але там був засклений балкон, де Григорій розмовляв з Мутком і Юрієм Нагорних. Григорій вважає, що репортери могли їх зняти. Мутко прибув в олімпійське селище. У Григорія залишилися записи, які він робив для Мутко. Одна з них розповідає, що може статися після повторного огляду зразків, узятих на Олімпіаді.

Є одна річ, яка мене найбільше обурила і шокувала в розмові, що відбулася в 2013 році. Передбачалося, що Родченков повинен проколоти пробірку з сечею українського спортсмена, щоб вона виглядала брудною, і щоб російський спортсмен переміг. Мій клієнт знайшов причину не робити цього. Про це буде розказано докладніше, коли вийде звіт комісії Шміда", - цитує слова Волдена The Daily Mail.

Нагадаємо, що через допінговий скандал Росію позбавили декількох медалей на ОІ-2014. Як наслідок, вони опустилися у медальному заліку на 3 місце.

Залиште свій коментар

Вибір редакції