Африканці курять мозок грифів, щоб передбачити переможця чемпіонату світу

Вважається, що птах має дар ясновидіння, а людина, яка споживе частинку грифа, також зможе передбачати прийдешні події.

Організації захисту диких тварин в ПАР б'ють тривогу: рідкісні грифи в країні знаходяться на межі зникнення, оскільки їх мозок курять африканці, щоб передбачити результати матчів чемпіонату світу з футболу.

Традиція куріння мозку грифа має древні корені в багатьох племенах південної Африки. Вважається, що птах має дар ясновидіння, а людина, яка споживе частинку грифа, також зможе передбачати прийдешні події.

Нині люди користуються мозком грифа, щоб передбачити результат різних спортивних змагань. І захисники довкілля бояться, що майбутній чемпіонат світу приведе до почастішання такої практики.

За словами Марка Андерсона, представника південноафриканського орнітологічного суспільства, захоплення магією приведе до значного зниження популяцій рідкісних видів грифів, наприклад, капського сипа.

"Згідно з нашим дослідженням, винищування грифів для так званого традиційного використання може привести через півстоліття до їх зникнення в деяких частинах ПАР. У гіршому разі капський сип може зникнути вже через 12 років", - попереджає інший зоозахисник Стів Маккін.

Нагадаємо, що цьогорічний Чемпіонат світу з футболу стартує в ПАР 11 червня.

Читайте також:

ЧС-2010. Футболістам збірної Чилі заборонено секс та інтернет

Напередодні чемпіонату світу в ПАР пограбували трьох журналістів

У Німеччині обрали Міс Чемпіонат світу-2010 (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: